Przeskocz do treści

GIVING CIRCLE – ruszył nabór

Ruszył nabór do IV edycji Giving Circle, organizowany przez ARFP w Warszawie. Wiemy, że wielu realizatorów projektów w programie Działaj Lokalnie organizuje spotkania w formie Giving Circle lokalnie, chcielibyśmy jednak zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i przesyłania wniosków swoich projektów.

Wydarzenia Giving Circle są innowacyjną formą filantropii uczestniczącej. To wyjątkowe spotkanie przedstawicieli biznesu, kultury, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, podczas którego darczyńcy mają możliwość wsparcia wybranych przez siebie projektów społecznych, ich zdaniem najbardziej wartościowych. W czasie spotkania obie strony mają czas i możliwość bliższego poznania się, nawiązania relacji, znalezienia sojuszników ich misji i wartości, co w przyszłości może przyczynić się do nawiązania długotrwałej, owocnej współpracy.

Jeśli Wasza grupa/organizacja prowadzi ciekawy projekt społeczny i chce powalczyć o uwagę darczyńców oraz wsparcie finansowe, już dziś możecie się zgłosić do IV edycji Giving Circle - w załączniku znajdziecie regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy.

Wraz z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce zachęcamy wszystkie grupy/organizacje do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i przesyłania wniosków swoich projektów na adres: arfp@filantropia.org.pl

Nabór trwa do 30 września 2020 r.

Spotkanie IV edycji Giving Circle odbędzie się 25 listopada 2020, po raz pierwszy w wersji hybrydowej - online i z widownią na żywo. Będzie to z pewnością wieczór pełen inspiracji i niezapomnianych emocji, gdzie gościć będą zarówno przedstawiciele III sektora, jak i pasjonaci prospołecznych działań.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na stronie: www.givingcircle.pl

W razie pytań lub wątpliwości odnośnie do konkursu i procesu aplikacji, prosimy o kontakt z Alicją Szczutowską - a.szczutowska@filantropia.org.pl , tel. 22 622 01 22 wew. 27 lub z Pawłem Pogorzelskim – pawelzawady@wp.pl, tel. 888050176.