Przeskocz do treści

Program Stypendialny Agrafka

Ośrodek Działaj Lokalnie LGD Brama na bagna spełnia warunek Nominatora do programu stypendialnego AGRAFKA, czekamy więc na zgłoszenia młodych, zdolnych uczniów.
Zgłoszenia przyjmuje Paweł Pogorzelski - koordynator programu Działaj Lokalnie.
Nominacje kandydatów do stypendium Programu AGRAFKA przesyłają wyznaczone organizacje, zwane dalej nominatorami.
Młodzi i zdolni po raz kolejny mają szansę na zdobycie stypendium. Na wnioski przesłane przez organizacje stypendialne czekamy do 31 lipca 2017 roku.
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundacja Agory i Fundusz Stypendialny Rodziny Wróblewskich zaprosiły lokalne organizacje (zamknięty katalog organizacji partnerskich) do nominowania kandydatów – utalentowanej młodzieży, do Programu Stypendialnego AGRAFKA.
Program AGRAFKA skierowany jest do wybitnej młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym, wykazującej się humanistycznymi i ścisłymi uzdolnieniami, mającej pomysł na własny rozwój oraz pochodzącej ze społeczności, w których działają lokalne organizacje partnerskie.
Przy wyborze stypendystów, którego dokonuje Komisja Stypendialna brane są pod uwagę osiągnięcia (np. wygrane olimpiady, konkursy), sytuacja socjalno-bytowa kandydatów oraz ich pomysły na rozwój osobisty.
Stypendium wynosić będzie do 300 zł miesięcznie (przez 10 miesięcy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *