Przeskocz do treści

Projekt „Rodzinna niedziela bez TV i komputera” odsłona II

W niedzielne popołudnie 19.07.2020 r. w ramach projektu Rodzinna niedziela bez TV i komputera zorganizowaliśmy spotkanie Rodzin naszej miejscowości. Dopisała pogoda jak też uczestnicy. Jesteśmy dumni z naszych mieszkańców, iż biorą udział w przedsięwzięciach KGW Łętowianie i je propagują. Doceniamy i dziękujemy za przybycie młodym Rodzinom, które nie mieszkają obecnie w Łętownicy, ale ich członkowie wywodzą się z niej. Ich obecność bardzo nas ucieszyła i powiększyła grono odbiorców naszych działań. Gościliśmy również Rodzinę Pana Karola Klimaszewskiego – przedstawiciela Stowarzyszenia Dżentelmenów Wiejskich Konopki Jałbrzyków Stok.

Panie animatorki – wolontariuszki Arleta Libuda i Iwona Żukowska prześwietnie zaplanowały i przeprowadziły gry i zabawy dla wszystkich uczestników imprezy . Wszystkim towarzyszyła słoneczna aura, humor, zabawa, radosne i serdeczne rozmowy. Zresztą zobaczcie sami na zdjęciach.

Realizacja działań zawartych w powyższym projekcie jest dofinansowana ze środków Programu „Działaj lokalnie 2020” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Lokalnej Grupy Działania „Brama na bagna”.