Przeskocz do treści

Stypendia Agrafka

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundusz Stypendialny Rodziny Wróblewskich i Fundusz Wieczysty im. Pawła Kryszczyszyna zapraszają do nominowania kandydatów – utalentowanej młodzieży, do Programu Stypendialnego.

Program skierowany jest do wybitnej młodzieży – uczniów szkół podstawowych i liceów, wykazujących się humanistycznymi i ścisłymi uzdolnieniami, mających pomysł na własny rozwój oraz pochodzących ze społeczności, w których działają lokalne organizacje partnerskie.

Przy wyborze stypendystów, którego dokonuje Komisja Stypendialna brane są pod uwagę osiągnięcia (np. wygrane olimpiady, konkursy), sytuacja socjalno-bytowa kandydatów oraz ich pomysły na rozwój osobisty. W tej edycji dodatkowym celem jest wsparcie tych uczniów, których dostęp do edukacji stał się jeszcze trudniejszy w związku z epidemią COVID-19 i wprowadzeniem zdalnego nauczania.
Stypendium wynosić będzie do 300 zł miesięcznie (przez 10 miesięcy).

Jako Ośrodek Działaj Lokalnie (ODL) możemy złożyć nominację max. 5 kandydatów do stypendium do 15 lipca 2020 r.
Zapewniamy wsparcie w złożeniu wniosków także przez tych kandydatów, którzy mają utrudniony dostęp do komputera i/lub nie są w stanie samodzielnie wypełnić wniosku o stypendium.

Więcej informacji w regulaminie Konkursu, który przesyłamy w załączeniu oraz u koordynatora, Pawła Pogorzelskiego, 888050176, pawelzawady@wp.pl

W przypadku pytań i wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.

Regulamin Konkursu